БРИКЕТИ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

Паливні брикети RUF – це паливо майбутнього через унікальність своїх властивостей. Щільність паливних брикетів – 1250 кг/м3. Це в два з половиною рази більше щільності звичайного дерева. Наслідком цього є величезна теплотворна здатність брикетів – приблизно 4800 к / калл. на кг. Тобто, приблизно така ж, як і в одного з найкращих видів палива – кам‘яного вугілля (4 500 – 5300 к / калл.).

Брикети з тирси і паливні брикети дуже компактні, крім того займають набагато менше місця, ніж інші види палива. Паливні брикети та брикети з тирси горять красивим і рівним полум‘ям, весь час зберігаючи постійну високу температуру горіння. Згоряють протягом 1 – 1, 5:00, але в режимі тління горять кілька годин. Після згорання маса золи не більше 1%. Тоді як після згоряння вугілля залишається 30-40% попелу, а після дров – 8 – 15%. Котли, що працюють на паливних брикетах, чистять не більше 1 раза в рік, а зола є екологічно чистим добривом.

Брикети абсолютно безпечні для здоров‘я, тому що не містять шкідливих домішок і не виділяють ніяких речовин, отруйних для людини та навколишнього середовища. Для них не потрібно переладнати вже існуюче опалювальне обладнання. Паливні брикети ідеально підійдуть для будь-яких стандартних котлів центрального опалення, печей і камінів, всіх видів топок, котлів на дерево. При горінні брикети повністю безпечні, тому що не викидають вугілля і не іскряться.