Про компанію

НАШІ БУДИНКИ ЗАХИСТЯТЬ ВІД ЛІТНОЇ СПЕКИ І ХОЛОДУ ВЗИМКУ!

Про компанію

Компанія «IMP Wood» знаходиться в чудовому краї – Закарпатті. Завдяки вдалому територіальному розташуванню ми працюємо тільки з екологічно чистою сировиною.

Обрані нами методи виробництва гарантують якість продукції, яка відповідає зростаючому попиту на ринку дерев’яних виробів.

На сьогоднішній день у нас здійснюється повний цикл виробництва: від вирубки лісосік і сортування деревини до розпилювання, сушіння та виготовлення клеєних виробів.

Завдяки інвестиціям у високопродуктивне професійне обладнання (WEINIG, KATRES, ALTENDORF, ELBH, WOOD-MIZER), а також освоєнню передових технологій, нами виготовляється повний спектр продукції для будівництва та оздоблення будинків: пиломатеріали будівельної/столярної якості, погонажні вироби з цільної деревини, клеєні вироби та брикети для опалення, пресовані з сухої стружки.

Будуємо дерев’яні будинки (з клеєного бруса, каркасні), бані, альтанки, склади (все «під ключ» або в розібраному вигляді (будинок «Лєго», який складається замовником)), зрощену підлогу для спортзалів, робимо вікна та двері.

Висока якість продукції та надійність поставок дозволяє протягом багатьох років експортувати нашу продукцію за кордон. Наші партнери знаходяться в Угорщині, Словаччині, Чехії, Австрії та Італії.

ПАРТНЕРИ

ІСТОРІЯ

1996РІК ЗАСНУВАННЯ
1200РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ
11000ЗАДОВЕЛЕННИХ КЛІЄНТІВ